​Польська урядова програма «Родина 500 плюс» для іноземців

Газета «Fakt» звернула увагу на те, що урядовою програмою «Родина 500+» допомоги родинам, які мають більше однієї дитини, або матерям-одиначкам, які мають одну дитину, користуються також іноземці, які проживають у Польщі, повідомляє Польське радіо.


Згідно зі статистичними даними, допомогою у вигляді щомісячних півтисячі злотих скористалися також понад 3 тисячі 140 українських дітей, понад півтисячі російських, 400 болгарських дітлахів, майже 390 білорусів. А також в’єтнамці, румуни, вірмени, китайці, турки, корейці та індійці. Усього 6 тисяч іноземних дітей. Тобто, польська держава виплатила їм 2017 року майже 35 мільйонів злотих, що складає 0,2% від усієї суми на програму «Родина 500+» - 23 млрд злотих.

Цікаво, що й польські діти, що мешкають за кордоном, також здебільшого отримують подібну допомогу від місцевих урядів.

Щоб у Польщі оформити допомогу на дітей, іноземець повинен працювати легально, а особи не з Євросоюзу повинні також з родиною проживати на території Польщі.

Фото Facebook



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.