​У Вільнюсі парламентарі Польщі, Литви і України обговорять питання безпеки і реформ в регіоні

Сьогодні, 12 листопада, у Вільнюсі почнеться тристороння Парламентська асамблея Польщі, Литви та України. Польську делегацію очолить спікер Сенату Станіслав Карчевський. Під час візиту в Литві спікер Карчевський зустрінеться з литовською владою – прем’єр-міністром Саулюсом Сквернялісом та головою Сейму Вікторасом Пранцкетісом, повідомляє Польське радіо.


За словами голови литовського парламенту, проведення Парламентської асамблеї Польщі, Литви та України – це можливість поспілкуватися також про проблеми. «Під час Асамблеї відбудуться двосторонні зустрічі. Ми відкрито дискутуємо на ті теми, що обговорюються між нашими державами. Дуже добре, що дискусія відбувається», - сказав політик.

Під час Парламентської асамблеї будуть порушені питання безпеки і реформ в Україні та в регіоні. Парламентарії говоритимуть також про Східне партнерство та п’яту річницю подій на київському Майдані. Завтра делегації у рамках комітетів будуть дискутувати про гібридні загрози, боротьбу з пропагандою та про військове і енергетичне співробітництво.

Вільнюс. Фото gnu.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.