​Європейська Комісія висловила свою позицію про введення воєнного стану в Україні

Європейська Комісія у вівторок повідомила, що розуміє - введений на території України воєнний стан є наслідком ескалації на Азовському морі, включаючи перехоплення росією українських кораблів і затримання українських моряків, передає Польське радіо.


Речниця ЄК Майя Коціянчич підкреслила, що ЄК хоче підтвердити - вона не визнає анексію Криму росією, засуджує її агресію проти України та закликає росію забезпечити вільне судноплавство через Керченську протоку. Єврокомісія також вимагає, щоб росія повернула захоплені українські кораблі та звільнила українських моряків.

На питання про можливі санкції, Коціянчіч сказала, що таке рішення повинно бути прийняте країнами-членами ЄС. Вона нагадала, що Захід вже наклав на росію санкції у зв'язку з ситуацією в Україні.

Фото Wikipedia



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.