​Київ увійшов у топ-5 напрямків головного летовища Польщі

Варшавський аеропорт імені Шопена назвав п'ять найпопулярніших регулярних напрямків за підсумками 2018 року. Ними стали Лондон, Париж, Франкфурт, Київ і Амстердам. Про це пише ЦТС, посилаючись на дані, оприлюднені найбільшим летовищем Польщі.


З/в Лондон (аеропорти Хітроу, Ґатвік, аеропорт Лутон) з аеропорту Шопена торік відправився 1 млн пасажирів, з/в Париж - 573 тис., з/в Франкфурт - 534 тис., з/в Київ - 495 тис., з в Амстердам - 495 тис., повідомляє Польське радіо.

З головного варшавського летовища виконуються рейси в обидва київські летовища - Бориспіль і Київ ім. Сікорського. Щодня з української столиці до Варшави прибуває 5-6 рейсів, і цей напрямок стає все більш популярним, відзначають у Польщі.

Нагадаємо, що з Києва в летовище ім. Шопена виконують рейси авіакомпанії LOT, Wizz Air, МАУ, а ірландський лоукостер Ryanair літає з Борисполя в інший аеропорт Варшави - Модлін.

Крім Києва, у Варшаву з України виконуються рейси зі Львова, Одеси, Харкова та Запоріжжя.

Летовище ім. Шопена у Варшаві. Фото creativecommons.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.