​В Івано-Франківську відбувся XV Всеукраїнський конкурс з орфографії польської мови

15 листопада в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні відбувся XV Всеукраїнський конкурс з орфографії польської мови. У ньому взяли участь студенти державних та приватних закладів вищої освіти України, які вивчають польську мову і не були головними призерами попередніх конкурсів. Загалом, це 39 студентів із 22 університетів, зокрема з Києва, Львова, Житомира, Чернівців та Одеси, повідомляє Польське радіо.


Текст диктанту створила спеціально на конкурс голова комісії, професор Ельжбєта Скорупська-Рачинська, ректорка Академії Якуба з Парадижа в Ґожуві Вєлькопольському: «Це коротке оповідання, сильно насичене різноманітними орфографічними пастками. Диктант своїм змістом завжди звертається до співпраці Прикарпатського університету і нашого вишу».

Учасники конкурсу отримали нагороди, а переможниця – вічне перо. Цього року майстринею польської орфографії стала Дарина Сліпчук з Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.