Для початку роботи сесії ВР «УДАР» вимагає сенсорну кнопку

pidpis

 
Принципова і головна вимога «УДАРу» для початку наступної сесії парламенту - запровадження сенсорної кнопки, щоб усі депутати голосували особисто. Про це заявив лідер фракції «УДАР» на погоджувальній раді керівників фракцій та комітетів Верховної Ради, повідомляє прес-служба партії «УДАР».


«Поки не буде вирішене питання особистого голосування нардепів, обговорювати будь-які інші питання немає сенсу. Необхідно підключити сенсорну кнопку в системі Рада-3, - зазначив Віталій Кличко. - Голова Верховної Ради це може зробити своїм розпорядженням, щоб уже сьогодні протестувати систему і завтра парламент зміг працювати», - підкреслив лідер «УДАРу».

Кличко запропонував спікеру Рибаку ознайомитися з уже підготованим проектом такого розпорядження, щоб взяти його за основу і пришвидшити підписання. «Щоб завтра Верховна Рада працювала не порушуючи Конституцію, без концерту фортепіанної музики, голосування має бути тільки особистим. Наша позиція незмінна: Парламент або працюватиме законно, або не працюватиме взагалі», - сказав Віталій Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.