​Пленарне засідання Верховної Ради України 24 березня 2017 року

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання. Головуючий повідомив, що у засіданні беруть участь члени Кабінету Міністрів на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.


Розпочалася «година запитань до Уряду».

Головуючий надав слово для виступів членам Кабінету Міністрів.

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуації Микола Чечоткін доповів про заходи щодо ліквідації наслідків масштабної пожежі на складі Міністерства оборони в місті Балаклії Харківської області, яка сталася 23 березня.

М.Чечоткін повідомив, що з отриманням інформації про вибухи та пожежу на складах Міноборони Державною службою з надзвичайних ситуацій спільно з місцевою владою основні зусилля були зосереджені на евакуації населення з небезпечної зони, для чого було введено в дію план евакуації та організовано роботу евакуаційних пунктів. Завдяки своєчасному оповіщенню населення та оперативному залученню автобусів вдалося в найкоротший термін евакуювати близько 20 тисяч осіб з міста Балаклія та 9 прилеглих населених пунктів, що знаходяться в небезпечній десятикілометровій зоні.

За словами урядовця, на місці працює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на чолі з головою Балаклійської адміністрації та оперативна група Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Є.Чечоткін наголосив, що Державна служба вживає всіх можливих заходів з мінімізації наслідків надзвичайної ситуації.

Міністр культури Євген Нищук акцентував виступ на ухвалених напередодні двох фундаментальних для сфери культури законах - про Український культурний фонд і про державну підтримку кінематографії в Україні. За його словами, це сприятиме швидшому становленню сучасної європейської культури в Україні і перепозиціюванні культури в державній політиці, визнання її виняткової ролі для сталого розвитку суспільства, особистого розвитку кожної людини.

Є.Нищук нагадав про стратегічне бачення, візію в розвитку культури на середньострокову перспективу, сформовану експертами громадянського суспільства.

Є.Нищук у виступі окремо згадав про Український інститут книги, який покликаний вивести видавничу справу на культурний європейський рівень, забезпечити вільний доступ українців до всіх знань, відродити культуру читання.

Міністр також згадав про Український культурний фонд, створення якого він назвав історичним кроком для української культури.

Члени Уряду відповіли на запитання народних депутатів.

На цьому «година запитань до Уряду» завершилася.

Народні депутати розглянули проект Постанови про скасування результатів голосування Верховної Ради України від 23 березня 2017 року за проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» №6172-П.

Проект Постанови під час голосування підтримали лише 46 парламентаріїв.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко оголосила депутатські запити.

Народні депутати виступили із заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко закрила пленарне засідання.

27-31 березня народні депутати працюватимуть з виборцями.

Наступне пленарне засідання шостої сесії відбудеться у вівторок, 4 квітня.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.