mogno vse

​Пленарне засідання Верховної Ради України 21 червня 2017 року

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання. Народні депутати виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями. Парламентарії приступили до розгляду питань порядку денного.


Розглянуто проект Постанови «Про Звернення до Європейського Парламенту щодо запровадження додаткових торговельних преференцій ЄС товарам, походженням з України» №6517.

Прийнято Постанову «Про Звернення до Європейського Парламенту щодо запровадження додаткових торговельних преференцій ЄС товарам, походженням з України».

Верховна Рада України затвердила Звернення Верховної Ради України до Європейського Парламенту щодо запровадження додаткових торговельних преференцій ЄС товарам, походженням з України.

Верховна Рада України звертається до Європейського Парламенту із закликом ухвалити проект законодавчої ініціативи щодо запровадження додаткових автономних преференцій на товари, походженням з України в редакції, запропонованій Європейською Комісією, без виключень і скорочень.

Проект Постанови зареєстровано за №6517.

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій безпеки дітей».

Проектом №3579пропонується внести зміни до Закону України «Про основи національної безпеки України», зазначивши, що охорона дитинства є однією з важливих сфер національних інтересів України. Також пропонується визнати, що зростання небезпеки для життя і здоров'я цивільного населення, насамперед дітей, внаслідок військових дій чи збройних конфліктів є одними з основних загроз національним інтересам і національній безпеці України.

Крім того, пропонується внести до Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» зміни, за якими забезпечення особливого піклування про дитину та реалізації її прав визначається як принцип внутрішньої політики та відповідно розширюється зміст основних засад внутрішньої політики у соціальній та гуманітарній сферах.

Законопроект прийнято з урахуванням пропозицій Комітету.

За результатами голосування відхилено проект Постанови «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє» №6467.

Головуючий закрив ранкове засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР УкраїниКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

На Михайлівській площі у Києві під час виступу Порошенка тітушки, найняті адміністрацією президента, напали на мирних протестувальників, які кричали президенту «Ганьба!»

подробнее

Опрос

Как Вы считаете, будет ли Порошенко фальсифицировать выборы?

pp
Конфликты и законы © 2008-2019.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.