​Пленарне засідання Верховної Ради України 16 травня 2018 року

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання. Народні депутати виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями. Парламентарії розглянули проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: «Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату» №6129.


Прийнято Постанову «Про проведення парламентських слухань на тему: «Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату».

Верховна Рада України постановила провести 4 липня 2018 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату».

Для участі в парламентських слуханнях запрошуються представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, спеціалісти наукових установ.

Проект Постанови зареєстровано за №6129.

Головуючий поставив на рейтингове голосування питання ратифікації.

За результатами голосування жоден із законопроектів не набрав достатньої кількості для розгляду.

Народні депутати розглянули проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підстав проведення експертизи №8116.

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо підстав проведення експертизи».

Законопроектом передбачається встановити, що експертиза проводиться експертом за зверненням сторони кримінального провадження або за дорученням слідчого судді чи суду, якщо для з’ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання.

Відповідні зміни пропонується внести до статей 242, 243, 244 Кримінального процесуального кодексу та виключити статтю 71 у Законі України «Про судову експертизу».

Проект Закону зареєстровано за №8116.

Після перерви головуючий поінформував про результати наради керівників депутатських фракцій і груп, під час якої проводилося обговорення кандидатур для призначення до складу ЦВК. Консультації з цього приводу будуть продовжені.

Народні депутати приступили до розгляду у другому читанні проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині №2386а-1.

Голова Комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець доповіла про підготовлений до другого читання законопроект, до якого надійшло 205 пропозицій, з яких більшість враховано.

Народні депутати розглянули 153 правки з 205 законопроекту.

Розгляд правок буде продовжено на наступному пленарному засіданні.

Головуючий закрив ранкове засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.