​Пленарне засідання Верховної Ради України 1 листопада 2019 року

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков після реєстрації народних депутатів відкрив ранкове засідання. Головуючий нагадав, що у п’ятницю проводиться «година запитань до Уряду». У сесійній залі присутні Прем’єр-міністр Олексій Гончарук та члени Кабінету Міністрів.


Головуючий також нагадав, що на Погоджувальній раді будо визначено, що члени Уряду відповідатимуть на запитання щодо реформи місцевого самоврядування.

Головуючий запросив на трибуну для відповіді на запитання депутатських фракцій і народних депутатів Міністра розвитку громад та територій України Альону Бабак.

Міністр зачитала питання, що надійшли від депутатських фракцій і почала на них відповідати.

А.Бабак відповіла на запитання щодо проведення децентралізації та формування спроможних територіальних громад, регіонального розвитку, призупинення фінансування муніципальних проектів з ДФРР, формування тарифів на комунальні послуги, проведення опалювального періоду.

Міністр також відповіла на усні запитання народних депутатів, зокрема, щодо проведення виборів у територіальних місцевих громадах, зміни принципів фінансування з ДФРР.

Члени Уряду також відповіли на інші запитання народних депутатів.

На цьому «година запитань до Уряду» завершилася.

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк оголосила депутатські запити.

Народні депутати після оголошення депутатських запитів розглянули Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення» (4 грудня 2019 року) №2251.

Проект Постанови доповів Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський.

Парламентарії взяли участь в обговоренні проекту Постанови.

Народні депутати прийняли проект Постанови 318 голосами «за».

У пленарному засіданні оголошено перерву на 30 хвилин.

Після закінчення перерви головуючий повідомив про отримані висновки Конституційного суду щодо відповідності законопроекту про внесення зміни до статті 85 Конституції України (щодо консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів Верховної Ради України) №1028 Конституції України.

Голова Верховної Ради дав доручення профільному комітету розглянути законопроект та підготувати його на розгляд Верховної Ради України

Народні депутати продовжують розгляд питань порядку денного.

Проект Постанови про заслуховування звіту Голови Антимонопольного комітету України №2306 доповів народний депутат Андрій Герус.

Голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийнято проект Постанови за основу і в цілому.

328 голосами народні депутати підтримали проект Постанови.

Парламентарії не підтримали пропозиції головуючого про продовження пленарного засідання до 16-ї години та про відмову виступів у рубриці «Різне».

Головуючий надав слово Міністру фінансів Оксані Маркаровій, яка звернулася до народних депутатів з проханням розглянути законопроект про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення №2179.

Ця пропозиція була поставлена на голосування і 243 голосами народні депутати підтримали її.

Проект Закону №2179 доповіла Міністр фінансів Оксана Маркарова.

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев доповів про певні застереження Комітету до законопроекту, які будуть враховані під час його доопрацювання, та рішення Комітету, який рекомендує прийняти за основу.

Народні депутати у виступах окреслили проблеми, які є у законопроекті, висловили свої зауваження та пропозиції щодо його доопрацювання.

Законопроект 278 голосами «за» прийнято за основу з урахуванням пропозицій, озвучених головою Комітету під стенограму.

Головуючий надав слово для виступу із заявою від трьох фракцій народному депутату Сергію Рахманіну.

С.Рахманін висловив позицію фракцій про неприпустимість висловлювань, які прозвучали вчора у виступі народного депутата Богдана Яременка під час пленарного засідання та пропозиції фракцій розглянути питання про доцільність перебування народного депутата Б.Яременка на посаді Голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Народні депутати виступили із заявами, повідомленнями, пропозиціями у рубриці «Різне».

Головуючий закрив пленарне засідання.

4-8 листопада народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.

Наступне пленарне засідання Верховної Ради відбудеться у вівторок, 12 листопада.

За матеріалами інформаційного управління ВР України

Фото vchasnoua.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.