У Криму запропонували обміняти півострів на Донбас

meshkov

 
Колишній президент Криму Юрій Мєшков і екс-спікер Євген Супрунюк запропонували варіант, який, на їхню думку, міг би примирити Україну з втратою Криму. Ці екс-керівники мають намір оформити оренду півострова Україною і зажадати від неї замість грошей Донбас в оренду. Пообіцяли повернути його через 25 років, повідомляє news.allcrimea.net.


На сцені сімферопольського театру естради Юрій Мєшков озвучив пропозицію, від якої, на його думку, неможливо відмовитися.

«Є така пропозиція - запропонувати відмовитися Україні від Криму в обмін на Донбас», - заявив Мєшков.

При цьому залишати Донбас Україні поки не варто. Він ще може послужити розмінною монетою, говорить Євген Супрунюк.

«А чому б зараз не оформити заднім числом оренду республіки Крим на 23 роки, яким користувалася Україна. Немає грошей? Розрахуйтеся іншою територією. Ні, не віддавайте, не претендує Росія на чужу територію, віддайте в оренду на 25 років», - сказав Супрунюк.

Екс-спікер і екс-президент Криму впевнені, що Україна сама порушила Будапештський меморандум, за яким 20 років тому США, Росія і Великобританія зобов'язалися гарантувати суверенітет і цілісність України. Це сталося в 1995 році, коли була скасована Конституція республіки 92-го роки і скасований пост президента Криму, заявив Юрій Мєшков. При цьому, щоб ніхто не сумнівався в серйозності їхніх тверджень, спікери зазначили, що вони обидва кандидати юридичних наук.



Коментарі

  +3 #1 вВ 12 дек. 2014 г., 20:06:53
Зверокацапы от безнаказанности совсем обнаглели. Мы вот вооружимся, и и возьмем в оренду и Воронеж и Кубань и будем деать все, чтобы такое недоразумение как ордынский кацапстан здохло. Это наше право, как наследников Киевской Руси и тех, кто пытался принести в дикие ордынокацапские племена цивилизацию.
  +0 #2 Гость 15 дек. 2014 г., 15:19:02
Очень интересно рассуждает этот маразматик и алкоголик Мешков. Это значит так: Крым Украина берет в опеку - заметьте, пустыню, где только красивая природа и туризм, что актуальный летом, а Россия Донбасс, где уголь, металл, куча промпредприятий, где вырабатывают ежедневно продукцию на огромные деньги.
  +0 #3 Гость 15 дек. 2014 г., 15:34:58
Украина пользовалась Крымом? Мешков - сколько ты выпил, неужели не понятно, что Крым сам себя не обеспечивал, он всегда получал дотации по линии бюджета. Теперь его де-факто содержит Россия. Дальше - этот господинчик очень хитрый - почему же он сейчас не выступает за Конституцию Крыма 1992 года, вместо Конституции АР Крым 1998года, что по его мнению она не годиться для автономии, но теперь я читал Конституцию Крыма 0т 2014 года - где она не шире Конституции от 1998 года. Так почему же он сейчас молчит - или ему она нужна была (Конституция 1992 года) как способ давить на Украину и легче вступить в Россию. Потому что мало кто знает, по Конституции Крыма 1992 - это Конституция, которая применима для союза в конфедерации, где сказано, что вся власть принадлежит только Крыму, а Украине только сам полуостров и полномочия, которые Крым если захочет то даст Украине. Чего же подобную Конституцию он не хочет теперь применить для Крыма в составе России.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.