Новый закон о местных выборах «узаконивает» гречку

uzakon grechku

 
В одной из статей закона написано, что избирателям разрешается дарить вещи с партийной символикой на сумму, не превышающую 5% минимальной заработной платы. Об этом сообщает tyzhden.ua, передают «Конфликты и законы».


Новый закон о местных выборах фактически позволяет осуществлять подкуп избирателей. Об этом заявил председатель Черкасской областной организации Комитета избирателей Украины Максим Михлик.

«В одной из статей закона написано, что избирателям разрешается дарить вещи с партийной символикой на сумму, не превышающую 5 процентов минимальной заработной платы, - рассказал эксперт. - Это - сумма около 50-60 гривен. То есть, если партия берет пакет с гречкой (или несколько пакетов), наклеивает на них партийную символику и дарит избирателям, то это - совершенно законно... И никакой Комитет избирателей Украины, «ОПОРА» или Самооборона ничего сделать не могут», - пояснил Михлик.

По его словам, такие «подарки» избирателям можно делать регулярно, каждый день.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.