Общение с Цукербергом на Facebook теперь стоит денег

tsuk

 
При попытке отправить личное сообщение Марку Цукербергу (Mark Zuckerberg) пользователи видят уведомление от Facebook, в котором соцсеть предлагает заплатить $100 за то, чтобы сообщение попало в папку «входящие», а не затерялось в папке «другое», созданной специально для спама и неважных писем.


Facebook предлагает заплатить за личное сообщение Марку Цукербергу только тем пользователям, кто не состоит в подписчиках его странички в соцсети. 16 млн нажавших «мне нравится» поклонников основателя Facebook могут отправлять своему кумиру личные сообщения совершенно бесплатно, выяснили авторы блога Mashable.

Ранее Facebook уже экспериментировала с монетизацией опции отправки личных сообщений. В декабре прошлого года компания в тестовом режиме предложила некоторым пользователям отправлять личные сообщения напрямую любым другим пользователям, вне зависимости от того, состоят ли они в друзьях, за $1 за каждое сообщение, пишет ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.