Южная Корея заявила, что Китай непричастен к недавней кибератаке

haker kitay

 
Южнокорейские исследователи заявили об ошибке, связанной с определением Китая как источника недавней кибератаки. Однако они по-прежнему считают, что нападение возникло из-за рубежа.


Комиссия по связи Сеула заявила в пятницу, что адрес интернет-протокола, связанный с атакой в среду, по факту принадлежал одной из пострадавших южнокорейских компаний. В тоже время следователи утверждают, что анализ вредоносных программ и серверов показывает, что нападение, скорее всего, были организовано из-за рубежа. Подробности не сообщаются, пишет The Guardian.

Напомним, что на этой неделе Южная Корея подверглась массовой кибератаке. Пострадали шесть компаний. Правительство страны изучает возможность причастности к инциденту Северной Кореи. Расследование, вероятно, займет недели, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Заява спікера Джонсона нарешті підкріплена його рішучістю винести на голосування 60 мільярдів доларів допомоги від США Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.