Процедуру ликвидации акций Банка Кипра заморозили до 5 апреля

bank kipra

 
Верховный суд (ВС) Кипра принял сегодня решение заморозить до 5 апреля процедуру ликвидации акций, которые находятся на руках у 105 тысяч акционеров Банка Кипра (Bank of Cyprus). Причиной этого послужило прошение, поданное в суд архиепископом Кипрской православной церкви (КПЦ) Хризостомом II.


Адвокат предстоятеля КПЦ Костас Веларис заявил телеканалу "Сигма", что ликвидация акций не предусматривается и не является необходимой для реализации решений Еврогруппы, поскольку, согласно закону от 22 марта, существуют альтернативные решения, благодаря которым можно добиться поставленной цели без нарушения прав акционеров. "Центральный банк действовал в спешке, не подготовившись и не приняв во внимание имущественные ценности тысяч людей", - подчеркнул Веларис.

Руководство Центробанка Кипра и ответственные за реструктуризацию Банка Кипра должны будут представить обоснование, почему принятое ВС Кипра решение о моратории является неправильным, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.