Лех Валенса вважає, що Путіна треба судити в Гаазі

leh prtin

 
Світ ще має шанс відповісти російському диктатору по-чоловічому. Про це в інтерв'ю газеті Rzeczpospolita заявив колишній президент Польщі, лауреат Нобелівської премії миру Лех Валенса, пише charter97.org, повідомляють «Конфлікти і закони».


«Таких людей, як Путін, потрібно судити в Гаазькому трибуналі або іншому міжнародному суді. Не можна порушувати норми, договори і створювати небезпеку для народів світу. Потрібно щось зробити, щоб кожен знав: колись, що за подібне, буде судимий. Для цього потрібно організувати світову комісію і почати процес проти Росії», - упевнений політик.

Лех Валенса підкреслив, що «світ не повинен грати в шахи з Путіним, який боксує».

«Якщо йому зараз все пробачити, це погано скінчиться для всіх нас. Ми повинні створити світову «Солідарність», тільки більш сучасну. Ми повинні запитати кожну країну: «Скільки ти, чесно кажучи, можеш зробити для України?» І ми б відразу побачили, як ми можемо боротися і хто з нами. Сподіваюся, що світ відповість Путіну по-чоловічому», - додав Нобелівський лауреат.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.