Влада Росії відмовилася відповідати на питання Європейського суду з прав людини

espl peterburg

 
Зі скаргами на голосування, що відбулося в 2011 році в Петербурзі, де вибирали депутатів Держдуми і місцевого парламенту, в Страсбург звернулися 11 осіб. Вони звертають увагу суду на перерахунок голосів, який привів до помітних розбіжностей між даними спостерігачів та офіційними підсумками виборів. На думку заявників, це фальсифікації на користь партії влади. Вивчивши скаргу, в квітні цього року ЄСПЛ поставив російському уряду 12 питань.


Як пишуть сьогодні «Ведомости», серед іншого суд хотів знати: чи справді проводився перерахунок голосів і якщо так, то скільки часу він зайняв; чи сповіщали про нього належним чином членів комісій і спостерігачів; чи було у них достатньо часу, щоб взяти участь у перерахунку; чи збережені оригінальні протоколи і так далі. Російська сторона, як пише видання, у відповідь заявила, що ці питання не є в компетенції ЄСПЛ.

Юристи зазначають, що в такому випадку суд просто бере сторону заявника.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.