​У військових навчаннях у Грузії «Гідний партнер 2017» участь бере сім держав, в тому Україна

У Грузії почалися військові маневри держав-членів і партнерів НАТО. Участь у них бере, окрім господарів, сім країн: США, Великобританія, Німеччина, Словенія, Україна, Вірменія і Туреччина. Навчання, які триватимуть до 12 серпня, проходитимуть на військових базах Вазіані та Норіо, повідомляє «Польське радіо».


Навчально-бойові тренування відбуватимуться за участі 2800 солдатів та військової техніки, в тому числі американських танків «Абрамс», німецьких транспортерів «Боксер», бойових машин піхоти «Бредлі» і літаків S-130.

Основним завданням маневрів є підвищення ефективності взаємодії військовослужбовців із різних країн, а також підготовка до спільних оборонних операцій.

Грузія прагне вступити в Північноатлантичний союз. У травні, в ході весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО, яка пройшла в Тбілісі, члени делегації прийняли заяву, що закликає до зусиль заради підтримки грузинського народу в процесах інтеграції з НАТО.

Фото nato.int



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.