​Кількість жертв землетрусу в Мексиці досягло 248 осіб

Число жертв сильного землетрусу магнітудою 7,1 в Мексиці досягло 248. Число загиблих постійно зростає. Землетрус в Мексиці стався напередодні, і його епіцентр знаходився в п'яти кілометрах на північний схід від міста Пуебла-де-Сарагоса (штат Пуебла). Епіцентр підземних поштовхів залягав на глибині 51 кілометр, повідомляє інформагентство «Анадолу».


Глава Аварійно-рятувальної служби Мексики Луїс Феліпе Пуенте написав на своїй сторінці в Twitter, що число жертв землетрусу досягло 248.

Президент Мексики Енріке Пенья Ньєто повідомив, що на півдні країни в результаті підземних поштовхів завалилася будівля початкової школи, і з-під уламків вдалося витягти тіла 25 учнів.

Імовірно, під завалами залишаються ще 38 осіб. Пошуково-рятувальні роботи тривають.

У столиці Мексики приблизно два мільйони людей залишилися без електрики.

П'ятого вересня в результаті потужного землетрусу магнітудою 8,1 в Мексиці загинули 96 людей.

19 вересня 1985 року в Мексиці стався потужний землетрус, жертвами якого стали, щонайменше, п'ять тисяч людей.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.