​Журналістика й надалі залишається смертельно небезпечною професією

Упродовж останніх 15 років убито 1035 професійних журналістів – повідомляє у своєму рапорті організація Репортери без кордонів. Лише минулого року загинуло 65 журналістів. Серед найнебезпечніших місць є Мексика, Ірак, Сирія. Ситуація драматично погіршилася також у Туреччині, де після невдалого перевороту тисячі журналістів постраждали від репресій, – передає Польське радіо з посиланням на «Gazeta Polska Codziennie».


Проте, убивства журналістів – це не лише спеціальність авторитарних чи слабких держав, – вказує видання і наводить приклад Словаччини, де нещодавно застрелено не лише журналіста Яна Куцяка, який висвітлював питання корупції на вершинах влади, але і його партнерку.

Натомість співпрацівник Польського пресового агентства (РАР) Вітольд Репетович вказує, що особливо в Туреччині, ситуація закордонних журналістів є дуже погана. Для прикладу, кореспондент одного з німецьких видань більше року просидів у турецькій в’язниці за підозрою у терористичній діяльності, – інформує «Gazeta Polska Codziennie».

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.