​Англійці ламають собі голову, чи причетний кремль до референдуму у справі «брекзиту»?

У США триває розслідування впливу москви на президентські вибори, а англійці ламають собі голову, чи кремль причетний до референдуму в справі «брекзиту». Як пише «Dziennik Gazeta Prawna», це питання розслідує спеціальна комісія, повідомляє Польське радіо.


Свої свідчення дає, зокрема, британський бізнесмен Аррон Бенкс, який профінансував кампанію задля виходу Великої Британії з Європейського Союзу.

Приватно – друг чільного євроскептика Нейджела Фараджа і заодно хтось, хто мав підозріло багато зв’язків з росією. Зокрема, коли Бенкс 2001 року одружився з росіянкою Єкатєріною Падєріною, з’явилися чутки, що вона – російська шпигунка.

Як пише газета, британська громадська думка ставить перед собою питання, чи Бенкс співпрацював з росіянами навмисне, чи тільки був корисним ідіотом?

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.