​У зв'язку з «брекзитом» Польща має отримати один додатковий мандат у Європейському парламенті

Президент Анджей Дуда підписав резолюцію щодо порядку проведення виборів до Європейського парламенту. Голосування відбудеться в неділю, 26 травня, і поляки виберуть 52 євродепутатів у 13 виборчих округах. Підпис президента означає офіційний початок виборчої кампанії, повідомляє Польське радіо.


Водночас, у лютому Національна виборча комісія звернулася із закликом про невідкладну законодавчу дію у зв'язку з «брекзитом».

Запланований вихід Сполученого Королівства з Європейського Союзу означає, що ця країна звільняє свої 73 місця в Європарламенті, а кількість депутатів в ЄП зменшиться з 751 до 705. Польща отримає один додатковий мандат, що означає, що поляки вибиратимуть 52 євродепутатів.

Національна виборча комісія звертає увагу на ще невизначену долю «брекзиту», запланованого на 29 березня цього року. У разі затримки «брекзиту» та відкликання додаткового мандату для Польщі, Виборчий кодекс має бути терміново змінений.

Анджей Дуда. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.