​Більшість американців впевнені в справедливості розслідування щодо зв’язків Трампа з росією

Приблизно 6 із 10 американців мають принаймні деяку впевненість у справедливості розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера щодо росії, а 33% – дуже впевнені. 37% не дуже або зовсім не впевнені в справедливому розслідуванні.


Такими є результати нового опитування, проведеного Центром досліджень громадських зв'язків Associated Press-NORC у той час, як Міністерство юстиції США готується отримати результати розслідування Мюллера щодо можливої координації між кампанією Трампа та росією та можливого перешкоджання правосуддю самим Трампом, повідомляє «Голос Америки».

Раніше президент США заявив, що довірятиме доповіді Мюллера щодо результатів його розслідування втручання росії у вибори у США лише у тому разі, якщо доповідь виправдає самого Трампа.

Схвалення Трампа в новому опитуванні становить 40%, що трохи більше, ніж 34% в січні, під час тимчасового закриття уряду США, яке тривало місяць.

У порівнянні з попередніми президентами США, підтримка Трампа з боку американців стабільно коливається у вузькому діапазоні від 35 до 45 відсотків.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.