​Режим Асада намагається приховати факти хіматак, навмисно саботуючи роботу експертів ОЗХЗ

Режим Башара Асада не допускає експертів Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) в Сирію, щоб приховати факти нових хімічних атак в країні. Про це йдеться в повідомленні Сирійської мережі з прав людини (SNHR), передає турецьке інформагентство «Анадолу».


«Режим Асада за підтримки росії навмисно саботує роботу експертів ОЗХЗ, затягуючи оформлення їх віз», - йдеться в повідомленні.

У повідомленні підкреслюється, що Дамаск приховує від міжнародної громадськості частину свого арсеналу хімічної зброї.

Комісія ООН з розслідування порушень прав людини в Сирії шостого вересня 2017 року повідомила, що режим Асада застосував в Хан-Шейхуні газ зарин, проте доповідь не має для режиму Асада зобов'язуючої сили.

У доповіді говориться, що після хіматаки на передмістя Дамаска Східну Гуту режим Асада застосував в різних районах Сирії хімзброю щонайменше 174 рази.

Армія Асада з 2012 року в цілому зробила 222 хіматаки, жертвами яких став 1461 чоловік, у тому числі 1397 мирних жителів.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.