​У Чилі не вщухають антиурядові протести - тисячі жителів Сантьяго вийшли на масштабну акцію

У Чилі протягом 18 днів не вщухають антиурядові протести, в результаті яких загинули 23 і поранення отримали понад 1200 осіб. Учасники акцій, зокрема, протестують проти зростання цін на квитки в метро в Сантьяго. Демонстранти також вимагають підвищення заробітної плати і пенсій, зниження цін на ліки, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Тисячі жителів Сантьяго за призовом профспілкових і неурядових організацій взяли участь у масштабній акції протесту «Супер понеділок».

Протестуючі зібралися біля президентського палацу «Ла Монеда» і на Площі Італії.

Як повідомляють чилійські ЗМІ, між протестуючими і силами безпеки періодично відбувалися сутички. Поліція застосувала водомети і сльозогінний газ проти агресивно налаштованих учасників акції. У результаті дві жінки-поліцейські отримали поранення і були госпіталізовані.

Акції протесту тривають не тільки в Сантьяго, а й в інших містах Чилі, таких як Консепсьон і Вальпараїсо.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.