Від Голубченка вимагають відкликати позов про заборону перебування мітингувальників у Київраді

golubchenko pozov

 
Фракція «УДАР» у Київраді VI cкликання вимагає від в. о. голови КМДА Анатолія Голубченка відкликати позов міської влади до суду щодо заборони перебування мітингувальників у приміщенні столичної ради. Про це заявив заступник голови фракції «УДАРу» в Київраді VI cкликання Андрій Странніков, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».


«Ми звертаємося до Голубченка з вимогою виправити помилку КМДА під керівництвом Попова і відкликати позов проти мітингувальників, які перебувають у приміщенні мерії, і налагодити діалог з ними. Досі київська влада спілкувалася з активістами Майдану, які перебувають у приміщенні Київради, шляхом ультиматумів і судових позовів. Зараз, після відсторонення Попова від посади, у неї з’явився унікальний шанс виправити помилки своїх колег і зняти напругу у суспільстві», - зазначив Странніков.

Депутат повідомив, що щодня через приміщення мерії проходить близько 10 тисяч осіб.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.