Вищий спецсуд залишив чинним вирок Луценко, винесений Печерським судом

kasatsiya lutsenko

 
Захист екс-глави МВС Юрія Луценка звернеться до Європейського суду з прав людини, оскільки всі українські судові інстанції за його звинуваченням у посадових злочинах вже пройдені.


"Що сьогодні позитивне – це те, що ми вичерпали можливості національного захисту і ми це рішення направимо до Європейського суду і будемо чекати його рішення", – повідомив журналістам адвокат екс-міністра Ігор Фомін.

Нагадаємо, що 3 квітня Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив чинним вирок Луценка, винесений Печерським райсудом Києва і підтверджений Апеляційним судом - чотири роки позбавлення волі.

З урахуванням часу, проведеного у київському СІЗО, колишній міністр, який відбуває покарання в Менській виправній колонії, зможе вийти на свободу в кінці грудня 2014 року.

У той же час, Вищий спецсуд трохи зменшив суму, яку за цивільним позовом Луценко зобов'язаний виплатити МВС – з 643 тис. грн до 609 тис. грн., повідомляє tvi.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.