Прокуратура повернула у власність столичної громади землі в Пуща-Водиці вартістю 13 млн грн

prokuratura obolon

 
За втручання прокуратури Оболонського району земельна ділянка за адресою Червонофлотська, 33, загальною площею 8,3 га була повернута у власність територіальної громади міста Києва. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Оболонського району міста Києва.


У 2006 році Київрада надала столичному підприємству земельну ділянку біля озер Двірець та Карачун для розведення цінних порід риб, а також аматорської риболовлі. Утім, у ході прокурорської перевірки було з’ясовано, що ділянка використовувалась не за цільовим призначенням. З 2012 року підприємство взагалі перестало сплачувати до держбюджету орендну плату. У минулому році закінчився термін договору оренди, але приватне підприємство і надалі продовжувало користуватися вказаною ділянкою.

Зважаючи на виявлені порушення прокуратура Оболонського району звернулась до Господарського суду з вимогою зобов’язати підприємство повернути земельну ділянку вартістю 13 млн грн. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури у повному обсязі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.