Підтримати проєкт

Ти - точно знаєш, що медіа в Україні є неприбутковими і більшість з них фінансуються безпосередньо з кишені клептократів. Саме тому вони доносять ту інформацію, яка потрібна їм та владі. Але суспільство потребує альтернативи. Однак зберегти самостійність медіа можливо тільки через його фінансову незалежність.

Влада не приховує, що бажає введення цензури. Більшість ЗМІ вже її запровадили. Наше видання працює, поділяючи правило соціальної відповідальності ЗМІ перед своєю аудиторією. Але така робота вимагає багато часу і коштів, а кожна робота повинна бути оплаченою.

Якщо ти підтримуєш таку позицію, підтримай проєкт - банківська картка: 5167 8344 7426 5642.

Разовий чи щомісячний донат дозволить тобі відчути себе не лише інвестором, але й відстоювачем свободи слова.

Дякуємо за підтримку!


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.