Знамениті відповідачі

Майкл Коен, раніше засуджений за неправдиві свідчення, колишній адвокат і підручний Дональда Трампа, почав давати свідчення проти нього в понеділок у суді в Нью-Йорку, розповідаючи присяжним, як за вказівкою Трампа він допомагав організовувати виплату, щоб уникнути звинувачень в непристойній поведінці проти нього під час президентських виборів у 2016 році, повідомляє Голос Америки.

Материнська компанія американського таблоїда була оштрафована за порушення федерального законодавства про вибори після того, як суд встановив, що видавнича фірма купувала та приховувала історії, які могли зашкодити виборчій кампанії Дональда Трампа у 2016 році, повідомляє Голос Америки.

Другий день судового засідання у Нью-Йорку у справі колишнього президента США Дональда Трампа має початись із дебатів щодо того, чи порушив Трамп заборону на публічні зневажливі висловлювання щодо свідків і ключових фігур у справі. Потім перший свідок, якого викликала сторона обвинувачення в понеділок, Девід Пекер, колишній видавець популярного таблоїда National Enquirer, продовжить давати свідчення, повідомляє Голос Америки.

У понеділок Дональд Трамп попросить суддю відкласти або скасувати судовий процес за звинуваченнями, пов’язаними з приховуванням грошей, виплачених порнозірці, посилаючись на тисячі сторінок потенційних доказів про свідка Майкла Коена, які передала прокуратура лише тиждень тому, повідомляє Reuters.

Колишній адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані у вівторок звернувся до судді з проханням прийняти рішення на його користь або надати новий судовий розгляд за позовом двох співробітників виборчого процесу в Джорджії, згідно з яким його зобов’язали виплатити 148 мільйонів доларів за неправдиві звинувачення фальсифікація виборів, повідомляє агенція Reuters.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.