Знамениті відповідачі

Колишній адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані у вівторок звернувся до судді з проханням прийняти рішення на його користь або надати новий судовий розгляд за позовом двох співробітників виборчого процесу в Джорджії, згідно з яким його зобов’язали виплатити 148 мільйонів доларів за неправдиві звинувачення фальсифікація виборів, повідомляє агенція Reuters.

Комітет з нагляду Палати представників Конгресу США викликав Гантера Байдена та Джеймса Байдена, сина й брата чинного президента, для свідчень щодо фінансових справ родини. Виклик видано в рамках розслідування, ініційованого опозиційною Республіканською партією, яка домагається імпічменту президента. Адвокат Байдена заперечує наявність будь-яких підстав для виклику, повідомляє Голос Америки.

Колишній президент США Дональд Трамп 6 листопада дав свідчення у суді в місті Нью-Йорк у цивільній судовій справі щодо фінансового шахрайства, в якому звинувачують його, а також його синів Дональда молодшого й Еріка та декілька керівників Організації Трампа, повідомляє Голос Америки.

Участь у справі щодо позики Бориса Джонсона під час його перебування на посаді прем’єр-міністра Великої Британії голови Британської телерадіомовної корпорації (Бі-Бі-Сі) Річарда Шарпа призвела до його відставки, повідомляє сам британський суспільний мовник, пише «Голос Америки».

Компанію Дональда Трампа 13 січня оштрафували на 1,6 мільйона доларів за схему, згідно з якою топ-менеджери колишнього президента США ухилялися від податків на доходи фізичних осіб за щедрі блага для працівників – надані їм додаткові переваги, окрім зарплати, пише «Голос Америки».

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.