Україна

Хто би і що про себе не знав чи не говорив – все одно інші розкажуть цікавіше…До просторів інтернету зненацька залетіла ніби резонансна публікація під вибуховим загом: «Як кум Єрмака Микола Тищенко крав гроші з карток багатих американців». На мільйон баксів початок. Але ж, якщо заглибитись у суть статті, то реаліям відповідають хіба що без помилок написані прізвища та імена. І то не завжди й не усі.

06 червня 2024 року у Верховній Раді для української медицини сталася надзвичайна подія. Слуги Зеленського спільно з колишніми ОПЗЖистами за підтримки олігархічних груп проголосували «за» побудову «русскава міра» для українських лікарів. При чому в усіх розуміннях цього ворожого наративу.

Китаю абсолютно байдуже, хто виграє в цій війні і чим вона закінчиться. Китай продавав, продає і продаватиме все і всім. Все, що потрібно для війни росії та Україні, буде продано росії та Україні. США, як і Китаю, абсолютно байдуже, хто виграє у цій війні і чим вона закінчиться. США будуть на прямому зв'язку як з росією, так і з Україною. Для США наша війна – це війна між двома недемократичними країнами, а вони вже обпеклися на підтримці азіатських та африканських диктаторських режимів.

На кого працює українська влада? Один день з повсякденного життя показує пріоритети української влади. На жаль, вони аж ніяк не показують бажання влади працювати на перемогу та державу. На ці два напрямки працює народ України. А от влада працює в інтересах власних кишень та в інтересах окупанта.

Віра і релігія - це різні речі і поняття. Вірити у Всевишнього людина починає лише при трясці у літаку, під час пожежі, обстрілів ракерами, при хворобі, проблемах і на фронті. Велика кількість людей (які ніколи відверто того не скажуть), отримувала від Бога (Всесвіту) те, про що просила.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.