Протести
Війна, яка принесла горе, страждання та сльози не в одну сім’ю України, примушує нас дивитися на все, що відбувається, по іншому і відповідно діяти. Події в Маріуполі, особлива героїчна боротьба захисників міста Маріуполь, не залишила байдужими весь світ. Такого героїзму не бачили з часів Спарти. Але, коли вони по наказу головнокомандувача для збереження життя більш ніж 2500 воїнів вийшли в полон до росіян, то для рідних героїв страждання стали ще більш нестерпними. Кожного дня вони переймаються за своїх рідних, які страждають у полоні від тортур, того ж голоду та неволі. А після подій в Оленівці їх життя взагалі перетворилося на жах.
Детальніше...Додати коментар
Вот натурально не могу понять, на что рассчитывает власть! Президент обещает, что граждане будут получать газ примерно по 8 грр за куб. При этом Кабмин уточняет, что цена будет не выше 16 грн, то есть, тупо перечеркивая обещания президента. С мэрами городов Кабмин договаривается о цене 13 гр, но на бюджетные организации уже выписывают платежки по 27 гривен!
На акцію проти вакцинації, яку організували 24 липня у центрі Львова антивакцинатори, прийшло чимало дітей. Протестуючі із плакатами «Stop вакцинація» пройшлися центром Львова. Під час акції діти також несли плакати з закликами проти щеплень «Я здоровий без щеплень».
Коли Зеленському відводили сто днів, констатували: він ще не розібрався, у нього ще є сили на зміни і він почне їх робити. Проте ще не один президент в Україні не мав за неповний рік правління стільки протестів проти своєї діяльності, та діяльності представленої ним політичної сили, які має Зеленський.
Назва пісні славетних «бітлів», яку виніс у заголовок, пригадалася, коли почув звістку про те, що Верховна Рада в першому читанні схвалила скорочення свого конституційного складу з 450 до 300 нардепів. Показово: за таке рішення у сесійній залі, окрім тієї «монобільшості», що з усіх фракцій, проголосувала лише проросійська «Опозиційна платформа – за життя». Наступним кроком парламентської реформи, можливо, стане пропозиція поєднати сесійну роботу народних депутатів з іншими видами діяльності. Справді, навіщо весь час «протирати штани» за пультами. Краще, як це вже було за пріснопам’ятних часів УРСР, пару разів на рік депутатам з’їхатися під купол й ухвалити заздалегідь підготовлені законопроєкти. Ото й буде справжній «турборежим». Слово в парламентському лексиконі начебто нове, але методи роботи нинішньої Верховної Ради схиляють до минулого, сумнозвісного…
Останні новини
29.10.2024 10:34
Збито 26 ворожих БпЛА29.10.2024 10:20
1360 москалів подохло минулої доби на українській землі28.10.2024 20:52
Холодний душ: п’ять тез із АмерикиЖурналіст Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі й військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 29 жовтня обговорили наступні теми: