За кордоном

Ізраїль вирішив не надсилати перемовників до єгипетського Каїру у неділю, 3 березня, на переговори з ХАМАСом за посередництва Єгипту, Катару і США, мотивуючи це тим, що не отримав списку живих та загиблих заручників, а також інформації про те, скільки палестинських в’язнів Ізраїль має звільнити за кожного заручника. Про це повідомило видання The Times of Israel з посиланням на неназваного ізраїльського посадовця, передає Голос Америки.

Міністр закордонних справ Туреччини висловився за початок переговорів про припинення вогню в Україні. Він зазначив, що питання припинення вогню та суверенітету Української держави потрібно обговорювати окремо, повідомляє Польське радіо.

Збройні сили Сполучених Штатів Америки в п'ятницю, 1 березня, здійснили превентивний удар по ракетній установці класу «земля-повітря» в Ємені, що належить повстанським угрупуванням хуситів, яких підтримує Іран. Про це Центральне командування США повідомило у дописі, опублікованому на платформі X, передає Польське радіо.

Початковий етап заборони Європейського Союзу та G7 на імпорт алмазів російського походження через треті країни набув чинності в п’ятницю, йдеться в заяві уряду Бельгії. 27 членів ЄС погодилися заборонити непромислові російські алмази в грудні минулого року, коли ухвалили 12-й пакет санкцій проти росії у відповідь на її вторгнення в Україну в 2022 році. Бельгія головує в ЄС до кінця червня, повідомляє Reuters.

За останні два роки в росію потрапили майже 700 гвинтівок фінського виробництва, у тому числі снайперські. Також росіяни отримали декілька мільйонів патронів до них з фінських заводів. Як повідомляє газета «Helsingin Sanomat», зброя фінського виробництва потрапила до росії, незважаючи на санкції, передає Польське радіо.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.