За кордоном

Минулого місяця Бені Ґанц оголосив, що дає очільнику уряду Ізраїля термін до 8 червня оголосити чітку стратегію щодо Сектора Гази після закінчення бойових дій з ХАМАС. 9 червня у телевізійній промові він оголосив про свій відхід з уряду, повідомляє Польське радіо.

Сполучені Штати найближчими роками можуть прийти до того, що їм доведеться збільшувати розгортання стратегічних ядерних озброєнь для стримування зростаючих загроз з боку противників, заявив високопосадовець Ради національної безпеки Білого дому. Пранай Вадді наголосив при цьому, що США мають намір дотримуватися режиму контролю над озброєннями та режиму нерозповсюдження ядерної зброї, повідомляє Голос Америки.

Збройні сили Ізраїлю завдали авіаударів по центральній частині смуги Гази, оголосивши про початок «прицільної оперативної діяльності» у двох районах 5 червня. Військові заявили, що атакували «терористичні цілі, включаючи військові комплекси, склади зброї та підземну інфраструктуру» в Дейр-ель-Балах і Бурейдж. Мешканці цих районів розповіли про потужні бомбардування протягом ночі. Ізраїльські військові також заявили, що продовжують бої в південному місті Рафах, повідомляє Голос Америки.

Польща за останні пів року заарештувала 18 підозрюваних у здійсненні ворожої діяльності або плануванні диверсій від імені росії та Білорусі і, принаймні, один був причетний до передбачуваної змови з метою вбивства президента України. Про це заявив міністр внутрішніх справ Польщі Томаш Семоняк, повідомляє Голос Америки.

Понад десяток країн розпочали слідство, пов'язане зі злочинами, скоєними в Україні, повідомила представниця Фонду Клуні за справедливість, який готує матеріали до подання у різних країнах на російських пропагандистів. Директорка з юридичних питань проєкту Docket Фонду Клуні за справедливість Анна Нейстат заявила, що юристи фонду працюють над притягненням до відповідальності російських пропагандистів, які закликають до війни проти України та геноциду українців, повідомляє Голос Америки.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.