Світ

НАТО розпочало 3 березня нові навчання у північній Норвегії, Швеції та Фінляндії, в яких візьмуть участь понад 20 000 військових з 13 країн. Це перші подібні навчання після вступу до альянсу Фінляндії та Швеції. У навчаннях, які отримали назву Nordic Response («Нордична відповідь» у перекладі), й триватимуть до 14 березня, до військових з Норвегії, Швеції та Фінляндії приєднаються солдати з Великої Британії, США, Данії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Нідерландів, Бельгії та Канади, повідомляє Голос Америки.

Представники ХАМАСу прибули у єгипетський Каїр в неділю, 3 березня, для участі у переговорах щодо можливого тимчасового припинення вогню між Ізраїлем та ХАМАСом в Газі в обмін на звільнення заручників, яке сторони намагаються укласти до початку Рамадану, мусульманського священного місяця посту, що розпочнеться 10 березня, повідомляє Голос Америки.

Президент США Джо Байден та прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні під час зустрічі у Вашингтоні 1 березня обговорили питання допомоги Україні у боротьбі проти російської агресії. На початку зустрічі у Білому домі Байден подякував Італії за «непохитну підтримку» України та лідерству в G7 цього року, наголосивши при цьому, що Італія та США разом стоять із Україною, повідомляє Голос Америки.

Сенат США в четвер рішуче відхилив спробу зупинити продаж Туреччині винищувачів F-16 і комплектів модернізації за 23 мільярди доларів, які адміністрація президента Джо Байдена схвалила після того, як Туреччина схвалила приєднання Швеції до альянсу НАТО, повідомляє Reuters.

Прем'єрка Естонії Кая Каллас заявила, що розглядається «все», щоб допомогти Україні перемогти російського президента путіна. Глава естонського уряду заявила, що лідери повинні обговорити всі можливості за закритими дверима, включаючи те, що ще можна зробити для допомоги Україні. «Я думаю, що це також сигнали, які ми надсилаємо росії, що ми не виключаємо різних речей. Тому що всі країни зрозуміли, що ми повинні зробити все, щоб Україна виграла, а росія програла цю війну», - сказала Каллас у подкасті Politico, повідомляє Голос Америки.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.