Верховна Рада

Деіндустріалізація країни – недопустима. «Батьківщина» оскаржуватиме у Конституційному суді закон про знищення індустріального потенціалу України. На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, виступаючи з трибуни Верховної Ради під час обговорення законопроєкту №9387.

Фракція «Батьківщина» проти підвищення ціни на електроенергію для населення в півтора рази і закликає владу припинити спекуляції на темі необґрунтованого підвищення тарифів. Натомість треба створити парламентську ТСК, яка б зʼясувала, скільки у 2023 році було витрачено коштів на захист обʼєктів енергетичної інфраструктури, адже добитися адекватної відповіді від уряду на це запитання депутати так і не змогли.

У країні панує хаос і корупція, яку український парламент посилює своїми рішеннями, що суперечать національним інтересам. На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у відео на своєму YouTube-каналі, аналізуючи порядок денний найближчих засідань парламенту. За її словами, найближчими днями парламентарі готуються ухвалити неприйнятні рішення. Серед них, зокрема, урядовий законопроєкт, яким у громад забираються їхні законні податки, повідомляє пресслужба «Батьківщини».

Монобільшість відмовилась ставити в порядок денний Верховної Ради звернення до Євросоюзу, країн НАТО та міжнародних організацій з приводу вбивства рашистами азовців та інших захисників Маріуполя в Оленівці.

Тупо відмовилась, ганебно, без притомних пояснень, бо аргумент, що не можна критикувати МКЧХ - це насправді не аргумент. Чому? А ви спитайте депутатів від Слуги Народа і Стефанчука, як голови ВР. Номер законопроекту 7627. Хто хоче - почитайте. Я наведу лише резолютивну частину, за яку не хочуть голосувати слуги:

Верховна Рада просить ООН ввести на територію України миротворчі сили відповідно до резолюції Генасамблеї ООН «Об'єднання заради миру» від 3 листопада 1950 року. Про це йдеться у прийнятому в четвер українським парламентом зверненні до низки міжнародних організацій.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.