Верховна Рада

У країні панує хаос і корупція, яку український парламент посилює своїми рішеннями, що суперечать національним інтересам. На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у відео на своєму YouTube-каналі, аналізуючи порядок денний найближчих засідань парламенту. За її словами, найближчими днями парламентарі готуються ухвалити неприйнятні рішення. Серед них, зокрема, урядовий законопроєкт, яким у громад забираються їхні законні податки, повідомляє пресслужба «Батьківщини».

Монобільшість відмовилась ставити в порядок денний Верховної Ради звернення до Євросоюзу, країн НАТО та міжнародних організацій з приводу вбивства рашистами азовців та інших захисників Маріуполя в Оленівці.

Тупо відмовилась, ганебно, без притомних пояснень, бо аргумент, що не можна критикувати МКЧХ - це насправді не аргумент. Чому? А ви спитайте депутатів від Слуги Народа і Стефанчука, як голови ВР. Номер законопроекту 7627. Хто хоче - почитайте. Я наведу лише резолютивну частину, за яку не хочуть голосувати слуги:

Верховна Рада просить ООН ввести на територію України миротворчі сили відповідно до резолюції Генасамблеї ООН «Об'єднання заради миру» від 3 листопада 1950 року. Про це йдеться у прийнятому в четвер українським парламентом зверненні до низки міжнародних організацій.

276 запроданців і колабораціоністів у ВРУ проголосувало норму, яка забороняє українцям виходити зі зброєю з домівки для захисту своєї батьківщини. Зараз голосують інші злочинні норми, які встановлюють за це сувору відповідальність - до 10 років тюрми у разі порушення цієї злочинній норми, пише на своїй сторінці Іван Пєтухов.

Для участі у позачерговому засіданні зареєструвався 221 народний депутат. Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук відкрив позачергове пленарне засідання. Він повідомив, що позачергове засідання проводиться на вимогу Президента України.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.