​«Суд» країни-окупанта продовжив арешт журналіста Укрінформу

Отже, російський «суд» продовжив арешт нашого колеги, журналіста Укрінформу Романа Сущенка ще на два місяці. Що це означає? Найвірогідніше – комбінація кремля зі «справою про шпигунство» виявилася ще складнішою та масштабнішою, ніж це можна було передбачити.


Погодьтеся, якби весь сенс затримання Романа та фабрикації «шпигунського детективу» був в тому, щоб потім обміняти нашого колегу на когось з російського боку, поза сумнівами, московський суд би швидко «склепав» потрібне рішення, і Кремль почав би обмін з Києвом. Тут же цього не сталося. «Слідство» тягнутиметься ще два місяці. Навіщо? Очевидно, тому, що спецоперація кремля спрямована проти України, але більше розрахована на Париж та Берлін, а в ширшому контексті – на Європу. Судіть самі. Вірніше, прогнозуйте.

Найближчим часом у російських медіа, байдуже, що то буде – чи то розворот в «Комсомольской правде», чи то фільм на НТВ, вийде гучне «розслідування» про Укрінформ як «шпигунське гніздо». А відтак – про Україну як підлу, цинічну та підступну країну. Ось, дивіться, мовляв, ми вам, Європі, відкриємо очі, що ця «київська хунта» творить. Вони не просто шпигунять проти нас, москви (нам, мовляв, уже не звикати!), вони так само ведуть свою «підривну діяльність» проти вас. І що ж це виходить? Ви їм, Олланди з Меркелями, покровительство та допомогу, нормандський формат для переговорів та санкції проти росії. А вони вам? Під носом у вас нишпорять, таємниці ваші визбирують та підривають вашу безпеку. То кого ви пригріли у себе на грудях? Хіба не зміюку? І тоді стає зрозуміло, навіщо кремлю було збирати настільки складний пазл, затримуючи в москві нашого паризького власкора. Бо в такому разі «паризька прописка» нашого Романа тут навіть не як родзинка на торті, а як основний елемент конструкції.

Якщо це передбачення має місце, залишається два питання.

Які докази «шпигунства» Сущенка надасть кремль? А що, кремль колись з цим «заморочувався»? Шпигун – і все. Суд же закритий, то й докази «закриті». Нарешті, чому вони тягнуть з цим? Це вже питання тактики. Можливо, бачать, що краще «вистрелити» цією «сенсацією» ближче до французьких виборів, аби посприяти перемозі проросійського кандидата. Може, є ще яка інша розгадка.

А тим часом маємо боротись за нашого колегу: чим більше світ знатиме про українського журналіста Романа Сущенка, тим менше шансів буде у кремля «впарити» Європі «туфту» про «шпигуна» Сущенка…

Oleksandr Kharchenko, facebook.com

Роман Сущенко. Фото зі сторінки Фейсбук Oleksandr Kharchenko



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 вересня обговорив нові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.