Справи всесвітні

У Міжнародному кримінальному суді (МКС) в Гаазі розпочалися слухання звинувачень у «геноцидних намірах», які висунула Південна Африка проти Ізраїлю через його військову кампанію в Газі, повідомляє Голос Америки, посилаючись на Reuters.

Верховний суд штату Колорадо дискваліфікував колишнього президента США Дональда Трампа від участі у президентських праймеріз, виборах, які визначають, хто представлятиме партію на виборах президента у 2024 році. Судове рішення забороняє держсекретарю штату Джені Крісвольд «включати ім'я президента Трампа до бюлетенів президентських праймеріз 2024 або підраховувати голоси, подані за нього», повідомляє Голос Америки.

Справи про те, чи заборонити колишньому президенту США Дональду Трампу знову балотуватися в Білий дім, на основі положення Конституції США про «повстання», увійшли в нову фазу в понеділок, коли почалися слухання у першому з двох позовів на рівні штатів. Справи згодом можуть опинитись у Верховному суді США, повідомляє Голос Америки.

Федеральна суддя Таня Чуткан у понеділок, 16 жовтня, обмежила можливість колишнього президента Дональда Трампа робити публічні заяви щодо прокурорів, співробітників суду чи можливих свідків, які беруть участь у кримінальній справі, де Трампа звинувачують у намаганнях скасувати свою поразку на виборах 2020 року й підбурюванні насильницького нападу на Капітолій США 6 січня 2021 року, повідомляє Голос Америки.

Офіс Верховного комісара ООН з прав людини закликає росію «негайно відкликати» ордери на арешт старших суддів Міжнародного кримінального суду, які розглядають дії росії в Україні, мовиться у заяві, розміщеній у п'ятницю, 13 жовтня, на сайті офісу, повідомляє Голос Америки.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.