Судові хроніки

На розгляд до Шевченківського районного суду м. Києва надійшло клопотання прокурора відділу Офісу Генерального прокурора про накладення арешту на вилучене під час обшуків 21 - 22 травня 2024 року обладнання, яке використовувало ТОВ «О.Т.» для виготовлення тютюнових виробів.

7 років позбавлення волі – такий вирок отримав уродженець Донецької області за поширення в месенжері координатів розташування Збройних Сил України (частина 2 статті 114-2 Кримінального кодексу України). Судом встановлено, що українець наприкінці березня 2022 року, перебуваючи на території тимчасово окупованого Бердянска, передав іншому громадянину України координати про розміщення сил та бойової техніки ЗСУ в Донецькій області за можливості їх ідентифікувати.

Сихівський районний суд м. Львова повідомляє, що 10 березня 2024 року 32-річний мешканець Львова допустив до керування транспортним засобом свою малолітню падчерку, чим наражав її та інших учасників дорожнього руху на небезпеку, вчинивши таким чином правопорушення, передбачене частиною 1 статті 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Київський апеляційний суд повідомляє, що судове засідання щодо розгляду апеляційних скарг, поданих на вирок Святошинського районного суду міста Києва від 18 жовтня 2023 року у кримінальному провадженні за обвинуваченням З., Т., Я., А. та М., можна переглянути 24 травня 2024 року на офіційному каналі YouTube «Київський апеляційний суд»:

Обов’язковою передумовою прийняття відмови позивача від позову судом є роз’яснення сторонам наслідків відповідних процесуальних дій, а також ретельної / якісної перевірки дійсної відсутності в діях позивача порушень закону чи чиїх-небудь прав, свобод або інтересів, зокрема учасників справи, що можливо здійснити, зокрема, в судовому засіданні з викликом учасників справи.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.