Вибори

Відтак слідчими підрозділами Нацполіції відкрито 12 кримінальних проваджень. Крім того, складено 13 адміністративних протоколів за фактами порушення у виборчій сфері, повідомляє прес-служба Нацполіції України.

Центральна виборча комісія України опрацювала 100 відсотків електронних протоколів із даними про голосування на виборах президента України. За попередніми підсумками Володимир Зеленський набрав 30,24 відсотка голосів, Петро Порошенко - 15,95 відсотка голосів.

Станом на 24:00, за результатами паралельного підрахунку голосів, Юлія Тимошенко та Володимир Зеленський виходять у другий тур. Про це повідомив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв у прес-центрі Юлії Тимошенко, інформує сайт партії «Батьківщина».

Об этом сообщает на своей странице Фейсбук Александр Дубинский: «После нашей публикации с данными о сетке подкупа избирателей в интересах Порошенко - Управление госохраны прислало в Киевский облсовет рекомендацию зашить окна первого этажа деревянными щитами, убрать машины со стоянки и не допускать в здание посторонних.

chernigiv vibori1

 

Про вибори у Чернігові «по-новому» написав на своїй сторінці Фейсбук нардеп Віктор Чумак: «На ділянці 740169 затримали мадам із списками виборців по цілому району. Мадам не просто так собі, а за визначенням тисячниця. Піймали її колеги з РПЛ. Наш приїзд зібрав біля дільниці хлопців, дуже подібних до тих, хто відзначився на Микільській Слобідці. Але несподівано я зустрів навіть одного кадра, який працював у штабі Довгого у 2012 році», - повідомляє Віктор Чумак.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.