​Станом на 17:00 до поліції надійшло майже 940 повідомлень, пов’язаних з виборами

Відтак слідчими підрозділами Нацполіції відкрито 12 кримінальних проваджень. Крім того, складено 13 адміністративних протоколів за фактами порушення у виборчій сфері, повідомляє прес-служба Нацполіції України.


Наразі до поліції надійшло 938 повідомлень про події, пов’язані з виборами. По 12 фактах відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Зокрема, 10 кримінальних проваджень відкриті за ст. 158 (Незаконне використання виборчого бюлетеня) Кримінального кодексу України. Ще два кримінальних провадження розпочаті за ст.259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищенні або пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України.

Найбільше повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, зафіксовано в місті Києві, Дніпропетровській, Харківській та Донецькій областях.

Також поліцейські склали 13 адміністративних протоколів.

Інфографіка прес-служби Нацполіції України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 25 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.