Бюджет України

Абсурдно, коли на високі посади в Україні, які вимагають глибоких знань, практичного досвіду та відповідності фаху специфіці справи, призначаються фігури, котрі геть не орієнтуються ані у деталях, ані у тонкощах того, чим їм доведеться займатись.

Як Польща прийшла до рішення згорнути вільний ринок землі? - на це питання я попросив відповісти польського журналіста, політолога, кореспондента Національного банку Польщі в Україні Міхала Козака..Чому було прийнято таке рішення? Ми добре пам'ятаємо, що трапилося з ринком нерухомості в Польщі, коли його відкрили для іноземців. Якщо в 2004 після вступу в ЄС квадратний метр у Варшаві коштував 2000-2500 злотих, то буквально за 2-3 роки, використовуючи дешеві європейські кредити, іноземні спекулянти накрутили ціни в кілька разів, до 10000 злотих.

Команді «Батьківщини», яка єдина послідовно в усі часи виступала проти розпродажу землі, вдалося переконати колег по парламенту не запроваджувати з 1 січня 2024 року другий етап так званої «земельної реформи». Не дозволяти купувати наші чорноземи юридичним особам, зокрема іноземцям, – і не по 100 гектарів, а по 10 тисяч гектарів. Це – велика перемога!

У ЗМІ продовжують виходити викривальні матеріали про діяльність російської агентурної мережі, чиї співробітники не просто працюють у всіх під носом, а ще й обіймають топові посади у Верховній Раді, керують фіскальними органами та мають прямий доступ до найсекретніших державних сфер.

Давайте порассуждаем на тему формирования нового коррупционного пространства на валютном рынке в свете решения НБУ об «управляемой гибкости» курса гривны. Простыми словами, кто будет «гнуть» гривну и кто получит удовольствие от ее «гибкости». Я уже писал о том, что политика фиксированного курса во время войны - единственно правильная.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.