Політика

Зі звільненням з посади голови офісу президента Богдана, Єрмак, отримавши портфель з компроматами, відчув себе очільником країни. І хоча Конституція України і не передбачає такої законодавчої чи урядової установи, як Офіс президента, для України, країни можливостей для гопників, крадіїв, мародерів та покидьків, це значення немає, що доведено всіма силовими структурами України.

Напередодні Швейцарського мирного саміту в Україні пішла дискусія щодо необхідності та досяжності цього якщо не миру, то заморожування бойових дій. Що є природним. Зокрема, два моїх добрих товариша, Gennadiy Druzenko і Олександр Доній виступили з відносно контроверсійними публікаціями на цю тему.

Политическая проблема в том, что после 21 мая2024 года - формального окончание срока правления президента Украины Зеленского, незаметно для украинского общества полномочия президента превращаются в привилегии, а огромные права и возможности воздействия на страну превращаются в его иммунитет власти от народа.

Самая опасное, что сделали циничные политтехнологи и администраторы Офиса президента Зеленского, так это то, что они, ради сохранения и продления власти, успешно раскололи украинцев на «граждан страны» и «патриотов Украины». У граждан Украины они забрали права и свободы, оставив им лишь обязанности и страдания, а к патриотам Украины, кроме фронтовиков, власть незаметно причислила огромную армию чиновников плюс близких ко двору младоолигархов, свору «95 квартала» и толпу полезных власти лояльных пропагандистов. И это все было сделано, кажется, без помощи кремля, а только на основе презрения в собственному народу, глубокой некомпетентности и собственного высокомерия.

Перше таке щеплення, що викликає важкі наслідки — це характер мобілізації. Не сама мобілізація — вона життєво необхідна, а те, як вона недолуго і навіть антиукраїнські проводиться.

Хтось сумнівається, які саме почуття буде викликати Україна у тих, кого спіймали на вулиці і силоміць відправили на війну?

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.