Ретроспектива

Копаючись на архівних сайтах, я натрапив на низку цікавих публікацій про те, як виглядав газовий ринок в 1996-2001 роках. До історії газових контрактів я звертався настільки неодноразово, що, здавалося б, уже немає такого аспекту, який можна висвітлити. Але, як виявляється, там ще копати і копати.

Не встигли відігнати русофашистів на півсотні кілометрів від Києва, як активізувались ботосітки. На цей раз розганяють розробку про те, що нібито в 1999 році саме Юлія Тимошенко віддала ракети X-555 росії, а тепер по нам ними ж і стріляють. Окей, війна війною, непоборювання непоборюванням, а на подібні розробки необхідно давати відповідь одразу. Інакше розійдеться і стане «загальновідомим фактом» - точно як це робить російська пропаганда. Налаштуйтесь на лонгрід, бо я сильно злий і розберу кожну деталь.

20 років тому у Сєвєродонецьку на Луганщині відбувся Сепаратистський з’їзд, який став прообразом подій 2014-го року. Привид сепаратизму, який спорадично з’являвся нам у Криму в 1990-х, після Помаранчевої революції раптом загримів ланцюгами на Сході, відтак в Україні вперше всерйоз заговорили про можливий розкол і навіть війну. Поразка на виборах 2004 року ставленика колишньої радянської номенклатури та кримінальних кланів промислових регіонів Південного Сходу спровокувала паніку серед регіональних еліт. Тоді ніхто ще не підозрював, що Віктор Ющенко ввійде в історію України як сильний думками та ідеями, але безпорадний в рішучих діях президент. Обіцянкам «посадити бандитів у тюрми» вірили, тож і намагалися врятувати свої шкури будь-якою ціною, хоч би й розвалюючи державу.

Під час акції «Запали свічку» військовослужбовці ЗС України та свідомі і небайдужі мешканці міста вишикувались у живий ланцюг, запалили лампадки та хвилиною мовчання вшанували пам'ять безневинних жертв сталінського режиму, повідомляє на своїй сторінці Фейсбук прес-служба Генштабу ЗСУ.

«…З росії зірвано маску. І тепер сама Європа буде винна, якщо вона злякається або дозволить росії і далі над собою знущатися…»

Це останні рядки великої статті у журналі The Economist. Статті, опублікованої 14 жовтня 1854 року. Знайшла її, коли готувалася до урядового круглого столу, який вже багато років щорічно проводить це поважне видання.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 3 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.