Ретроспектива

Під час акції «Запали свічку» військовослужбовці ЗС України та свідомі і небайдужі мешканці міста вишикувались у живий ланцюг, запалили лампадки та хвилиною мовчання вшанували пам'ять безневинних жертв сталінського режиму, повідомляє на своїй сторінці Фейсбук прес-служба Генштабу ЗСУ.

«…З росії зірвано маску. І тепер сама Європа буде винна, якщо вона злякається або дозволить росії і далі над собою знущатися…»

Це останні рядки великої статті у журналі The Economist. Статті, опублікованої 14 жовтня 1854 року. Знайшла її, коли готувалася до урядового круглого столу, який вже багато років щорічно проводить це поважне видання.

Ми вже ніколи і не дізнаємося, можливо, чи це випадковий збіг, чи так було задумано. 30 років рівно тому, 6 грудня 1991 року, ВР ухвалила закон про Збройній сили України. І одночасно цей день – це початок Першого зимового походу Армії УНР у 1919 році.

«Агресія Радянського Союзу проти Другої Польської Республіки у вересні 1939 року була доповненням злочинної політики Сталіна щодо Польщі», - каже президент Інституту національної пам’яті Кароль Навроцький. 82 роки тому, 17 вересня 1939 року, Червона Армія вступила на східні території тодішньої Польської держави. Таким чином, були реалізовані положення таємного протоколу пакту Ріббентропа-Молотова, в якому Німеччина та СРСР поділили між собою сфери свого впливу. Наслідком союзу між Гітлером і Сталіним став поділ Польщі, яка була самотньою в боротьбі, яку часто називають четвертим поділом Польщі, повідомляє Польське радіо.

Олімпіада в Токіо навіяла мені спогади з далекої армійської юності, коли з журналу «Аганьок» під проводом Віталія Коротича я дізнався про справжню історію олімпійського Мішки, що злетів над Лужниками рівно 41 рік тому.

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.