Резонансні вердикти

Отже, російський «суд» продовжив арешт нашого колеги, журналіста Укрінформу Романа Сущенка ще на два місяці. Що це означає? Найвірогідніше – комбінація кремля зі «справою про шпигунство» виявилася ще складнішою та масштабнішою, ніж це можна було передбачити.

shuhevich bandera   Порошенку П.О.

Борківського Віктора Вікторовича Заява 26 квітня 2010 року Донецький апеляційний адміністративний суд прийняв рішення, яким визнав незаконним Указ Президента України В. Ющенка щодо присвоєння звання «Герой України» борцю за незалежність України Р. Шухевичу. Дослівно: «Визнати незаконним Указ Президента України від 12.10.2007 р. N965/2007 «Про присвоєння Р.Шухевичу звання Герой України».

pukach tsn   Апелляционный суд Киева дал месяц на получение доступа к государственной тайне участникам процесса. Об этом вчера сообщил zik.ua со ссылкой на ТСН.

Напомним, Пукач полностью признает свою вину, однако отмечает, что к преступлению причастны Леонид Кучма и Владимир Литвин. Бывший руководитель Департамента внешнего наблюдения осужден пожизненно.

litvinenko sud   У будівлі Високого суду британської столиці пройде чергове попереднє засідання коронерського розслідування по так званій "справі Литвиненка". Головуючий суддя-коронер Роберт Оуен призначив слухання для продовження підготовки до основного процесу дізнання. Коронеру необхідно визначити, що і як йому доведеться на ньому розслідувати, зважаючи на низку принципових рішень британської влади.

z batkivschina   Президент Украины Виктор Янукович должен немедленно выполнить решение Европейского суда по правам человека относительно незаконного ареста Юлии Тимошенко и освободить ее. Об этом сегодня на пресс-конференции заявил председатель Политсовета ВО «Батькивщина», председатель парламентской фракции «Батькивщина» Арсений Яценюк, сообщают «Конфликты и законы».

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.