Популярні теми

Учені із Цюріхського університету виявили скам'янілий череп гігантського річкового дельфіна. Останки тварини виявили під час експедиції в районі річки в перуанській Амазонії, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу з посиланням на The Guardian.

Футбольний світ у жалобі через смерть ікони німецького футболу Франца Беккенбауера. Журналісти, друзі та вболівальники згадують його як видатного футболіста, повідомляє для Польського радіо з Берліна Войцєх Осінський. «Співчуття надходять з усього світу. Найяскравіша зірка німецького футболу пішла з життя», — стверджує давній активіст мюнхенської «Баварії» Карл-Хайнц Румменігге. За його словами, останнє прощання з Францем Беккенбауером, який помер у неділю, має відбутися на одному з мюнхенських стадіонів, де спортсмен досяг своїх найбільших чемпіонських успіхів.

Пропаганда і дезінформація стали складовою життя українського суспільства. Сьогодні, якщо не володіти елементарними знаннями з поширення дезінформації, не розуміти причини і наслідки, не усвідомлювати, що соцмережі - це не лише спілкування, а й бажання багатьох зацікавлених маніпулювати свідомістю користувачів соціальних мереж, а також поширювати потрібну певним групам інформацію, можна втрапити в тенета пропаганди, а то й свідомо, чи не свідомо, створити для себе «камеру з відлунням», що призведе до спотворення інформації в свідомості, а неправильно отримана інформація, або дезінформація, чи спотворення - можуть мати негативні наслідки, оскільки людина, сидячи в своїй «камері з відлунням», вважає, що ситуація розвиватиметься в одному напрямку, тоді як насправді, через те, що людина була необ’єктивною та ігнорувала іншу інформацію, це призвело до спотворення та викривлення її уяви про наслідки, і потому вона отримує інший результат, який не передбачала.

У продовження цивільної судової справи щодо фінансового шахрайства, в якому обвинувачено колишнього президента США Дональда Трампа, його синів Дональда молодшого й Еріка та Організацію Трампа з її ключовими керівниками, сини президента цими днями свідчать у Верховному суді штату Нью-Йорк. Обидва у своїх свідченнях дистанціювалися від фінансових звітів, які опинилися в центрі справи про шахрайство, й намагалися перекласти відповідальність за складення звітів на бухгалтерів, найнятих Організацією Трампа. Про це повідомляє видання The Washington Post та інші американські ЗМІ, пише Голос Америки.

NASA вперше опублікувало результати першого дослідження зразків астероїда Бенну, вік якого складає 4,5 мільярда років. Це випливає із даних на сайті космічного агентства. У зібраному ґрунті виявлено високий вміст вуглецю та води, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.