Європа та США намагаються приборкати Google, Amazon і Facebook

Монополія інтернет-компаній нарешті стривожила владу США. Розслідування Конгресу США щодо Google, Amazon і Facebook, яке тривало 16 місяців, показало, що технологічні гіганти мають «монопольну владу» в ключових сегментах бізнесу і зловживають своїм домінуванням на ринку.

Після цього розслідування США таки підтримав Європу і проти монополістів пішли позови до судів на захист за права бізнесу і громадян.

Конгресмени звинуватили Google, Amazon, Apple і Facebook у тому, що вони перетворилися на монополії, а прокурори кількох штатів і чиновники адміністрації Дональда Трампа подали позов проти Google звинувативши компанію у тому, що вона монополізувала вихід в інтернет, зловживає роллю монополіста і знищує конкуренцію сумнівними бізнес-практиками.

Реакція США на дії інтернет монополістів співпадає с претензіями Європи, яка давно веде боротьбу з американськими компаніями.

Представники Google, Amazon, Apple і Facebook не приймають звинувачення, і наголошують, що більшість їхніх сервісів для користувачів безкоштовні, тож конкуренції не існує. Однак монополістам не вірять і пропонують урізати їхні апетити, пропонуючи певні заходи, коли Facebook продає Instagram і WhatsApp, а Google позбавляється від YouTube і виділяє Android в окрему компанію.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.