​У Львові пройшла акція протесту проти обов’язкової вакцинації, в якій цього разу взяли участь і діти

На акцію проти вакцинації, яку організували 24 липня у центрі Львова антивакцинатори, прийшло чимало дітей. Протестуючі із плакатами «Stop вакцинація» пройшлися центром Львова. Під час акції діти також несли плакати з закликами проти щеплень «Я здоровий без щеплень».


Організатор акції Остап Стахів уже не вперше проводить у Львові такі марші проти вакцинації. За інформацією на його сторінці Фейсбук, цього дня акцію підтримали антивакцинатори у 26 містах України, які також маршем пройшли центрами своїх міст з плакатами проти обов’язкової вакцинації.

Фото inlviv.in.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.