Громадянський протест Юлії Тимошенко триває

timoshenko nepokora

 
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, незаконно засуджена до 7 років позбавлення волі внаслідок сфальшованої кримінальної справи, продовжує акцію громадянської непокори.


"Юлія Тимошенко продовжує акцію громадянської непокори. Вона категорично відмовляється заходити, як вона зазначає, у тюремну медичну камеру, в якій до теперішнього часу знаходяться три діючі відеокамери і в якій цілодобово знаходиться поруч з нею так званий конвой. Третю добу вона не дозволяє себе обшукати – ані провести особистий обшук, ані обшук тих речей, які при неї знаходяться. Юлія Тимошенко доводить, що можливо боротися і добиватися поновлення своїх прав", - сказав захисник екс-прем'єра Олександр Плахотнюк.

Захисник уточнив, що тюремна охорона знаходилася поруч з Юлією Тимошенко цілодобово. "Співробітник конвою всю ніч знаходилася поруч з нею. Це саме стосувалося прийому їжі, проведення медичних процедур, тобто постійно біля неї хтось знаходився", - додав він.

Олександр Плахотнюк наголосив, що Юлія Тимошенко не відмовлялася та не відмовляється від проведення медичних процедур. "Але їх неможливо робити в тих умовах, в яких її змушували знаходитися. Медичні процедури неможливо проводити у коридорі і за тих умов, як це відбувалося раніше – під пильним наглядом конвою і відеокамер, за моніторами яких знаходилися чоловіки. За нею спостерігають під час сну, під час прийняття душу, їжі тощо. І ці грубі порушення досі не усунуті", - підкреслив захисник.

За його словами, заяви пенітенціарної служби про забезпечення належних умов для лікування Юлії Тимошенко не відповідають дійсності. "Замість того, щоб прибрати відеокамери, пенітенціарна служба запропонувала металевий тапчан, встановлений в душовій кімнаті біля санвузла, щоб там відпочивати. Дві доби Юлія Тимошенко не спала", - повідомив він.

"Юлія Тимошенко - єдина особа в Україні, за якою під час відбуття покарання ведеться таке відеоспостереження і застосовуються такі засоби охорони і конвоювання. Це є незаконним. Вона не вимагає якихось спеціальних, сприятливих умов для себе. Вона вимагає виконання вимог закону, і не тільки для себе, а для всіх громадян України ", - підкреслив Олександр Плахотнюк.

Як відомо, у 2012 році для тюремних установ Харківської області було придбано та встановлено 8 відеореєстраторів, 32 зовнішні відеокамери та 37 внутрішніх відеокамер. Водночас у пенітенціарній службі не уточнюють кількість відеокамер, переданих Качанівській виправній колонії, повідомляє tymoshenko.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.