​Київські правоохоронці розшукують підозрюваного у вбивстві жительки Святошинського району

До чергової частини Святошинського управління поліції звернулася місцева мешканка із повідомленням про смерть 52-річної жінки, яку вона виявила у квартирі на вулиці Чистяківська. Мертву жінку у квартирі виявила колега, яка занепокоїлася її відсутністю на роботі. Розпочато кримінальне провадження, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


За інформацією начальника Святошинського управління поліції Сергія Чернишева, у помешканні правоохоронці виявили господарку квартири із слідами насильницької смерті: для встановлення остаточної причини смерті потерпілої тіло направили на судово-медичну експертизу.

«Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками правопорушення, передбаченого частиною першою статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Встановлюємо всі обставини та перевіряємо покази свідків, тривають оперативно-пошукові заходи підозрюваного у вбивстві», - додав Сергій Чернишев.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.