Тюремники не передали Тимошенко продукти, необхідні для виходу з голодування
- Подробиці
- Опубліковано 11.05.2012 14:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2703
Про це повідомив захисник Сергій Власенко сьогодні на прес-конференції.
За його словами, Державна пенітенціарна служба розповсюджує цинічні заяви про те, що Тимошенко отримує всі необхідні передачі від родичів.
«Тюремники відмовились передати Тимошенко всі продукти, які необхідні для належного виходу з голодування, зокрема соки, які потрібно вживати перші три дні. Вони прийняли лише ті продукти, які потрібно вживати на третій, четвертий день виходу з голодування, але при цьому соки, які потрібно вживати зараз, не взяли, тобто вони роблять все можливе, щоб Юлія Тимошенко не могла нормально вийти з голодування», - наголосив Власенко.
При цьому він переконаний, що все це робиться свідомо, щоб спеціально створити такі умови, за яких лікування Тимошенко у харківській лікарні «Укрзалізниці» стає неможливим.
Власенко повідомив, що вчора йому вдалося поговорити з Юлією Тимошенко всього 20 хвилин «але те, що вона розказала, шокує і вражає: в її палаті три камери відеоспостереження, всі вікна заклеєні плівкою, через яку не можна спостерігати, що відбувається зовні, вікна не відчиняються».
Сергій Власенко також назвав дезінформацією заяви про те, що Юлія Тимошенко начебто відмовляється від аналізу крові.
За його словами, екс-прем’єр-міністр готова в будь-який час дозволити забрати кров незалежним лікарям, «але як можна віддавати аналіз крові експертам, які вчора сказали, що Тимошенко сама себе побила?».
Захисник також повідомив, що рахунок за лікування Тимошенко, який буде виставлено німецькою клінікою «Шаріте», буде оплачений родиною Юлії Тимошенко, «щоб не було інсинуацій і спекуляцій з цього питання», - повідомляє byut.com.ua.
Також з цієї категорії...

Шість конституційних новел щодо правосуддя...
16 февр. 2012 г.

За сприяння прокуратури з незаконної...
21 сент. 2015 г.

Правосудие по-львовски
25 янв. 2016 г.
Набираючі популярність...

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі